Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Ekrany LED

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Investtech to rzetelna firma wytwarzająca wysokiej klasy sprzęty LED. Rewolucyjna technologia LED zagwarantuje niezwykłe efekty wizyjne na wielkich i małych eventach. Investtech oferuje różnorodne rozwiązania zapewniające wysokowydajną treść reklamową i zaskakujące efekty audio-wizualne. W bogatej ofercie artykułów znajdą Państwo specjalistyczne wielkoformatowe ekrany wizyjne, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie urządzenia będą doskonałym uzupełnieniem scenografii. Stanowią genialny nośnik informacji i efektownie przekazują treści reklamowe. Mogą być montowane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartych.Znakomicie sprawdzą się w centrach handlowych, instytucjach publicznych, w budynkach sportowych i w trakcie emisji wydarzeń podczas wszelkich koncertów.Sprzęty ledowe to także wysokiej rangi ekrany wizyjne przedstawiające treść w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, co czyni je bardzo wszechstronnymi.W spółce Investtech znajdą Państwo akcesoria z naprawdę wysokiej półki. Poza tym zajmujemy się także naprawą produktów i obsługą eventów masowych. Oferujemy profesjonalne usługi, opierając się na specjalistycznym sprzęcie i ogromnej wiedzy o technologii ledowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
słowa kluczowe ekrany led, telebimy, producent, bandy led, wynajem telebimów
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt TV i video
Marketing i reklama >> Reklama outdorowa
data wpisu 2016-03-09
url http://www.investtech.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl