Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

jszarmach.pl - Radca Prawny Gdańsk

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Radca Prawny Gdańsk Nazywam się Jakub Szarmach, jestem radcą prawnym. Działam na ternie gdańska i województwa pomorskiego jak i również online na terenie całego kraju. Profesjonalnie zajmuję się doradztwem prawnym dla małych i dużych firm. Jestem biegły w prawie nowych technologii i internetu. Zapewniam przygotowanie regulaminów dla sklepów internetowych, brakujących dokumentów i weryfikacją norm prawnych. Oferuję również szkolenia z zakresu edukacji przedsiębiorców. Mam nadzieję że będę mógł rozwiązać twój problem. Zapraszam do kontaktu.
słowa kluczowe prawnik, adwokat, radca prawny, pomoc prawna
kategorie Województwa >> pomorskie
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2016-03-26
url http://jszarmach.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl