Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Mtautomatic - Myjnie bezdotykowe producent

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Idea Technik Sp. z.o.o. jesteśmy producentem myjni samoobsługowych wraz z kompletnym wyposażeniem. W swojej ofercie posiadamy myjnie modułowe, kontenerowe, myjnie dla TIR. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak odkurzacze kompresory jak również chemie do czyszczenia pojazdów. Podczas prac nad naszą myjnią szczególną uwagę zwracaliśmy na zapewnienie ciągłości pracy urządzeń oraz optymalizację kosztów eksploatacji – redukcję zużycia środków chemicznych, zmniejszenie ilości wody poprzez koncepcję całkowitej niezależności poszczególnych stanowisk oraz 5 programowy cykl mycia. Dysponujemy także umiejętnościami i wiedzą oraz co ważne wieloletnią praktyką z zakresu automatyki i elektroniki przemysłowej. Połączenie tych dziedzin pozwoliło nam zaoferować Państwu produkt w postaci samoobsługowej myjni samochodowej.
słowa kluczowe Myjnie bezdotykowe, myjnia bezdotykowa, bezdotykowe myjnie, samoobsługowe myjnie, producent myjni
kategorie Województwa >> łódzkie
data wpisu 2016-04-05
url http://www.mtautomatic.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl