Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Zespół pochodzi z miejscowości Jednorożec koło Przasnysza. Chętnie występujemy na terenie całej Polski. W roku 2014 zespół zmienił nazwę na "KRISTARS". Grupa składa sie z trzech młodych i energicznych osób z dużym doświadczeniem w branży wokalno-muzycznej. Gra w zespole to dla nas przyjemność. Łączy nas pasja, oraz radość z wykonywanej muzyki. Staramy się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, dlatego każda grana przez nas impreza jest niezapomniana! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki i różnorodny repertuar, dobierany według wymagań gości, oraz charakteru imprezy. Zespół specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju imprez rozrywkowych jak: - wesela (poprawiny) Przasnysz, Ostrołęka, Olsztyn, Myszyniec - bale (andrzejkowe, karnawałowe, sylwestrowe) - imprezy firmowe - bankiety - zabawy taneczne - studniówki - imprezy urodzinowe - koncerty - inne imprezy okolicznościowe Z a p e w n i a m y • prowadzenie wesela (konkursy, zabawy). • w pełni profesjonalny systemem nagłośnieniowym, oraz oświetleniowy, który tworzy nastrój i uatrakcynia wygląd sali. • gramy na sprzęcie tylko renomowanych firm. • Oprócz muzyki granej na scenie, prowadzimy zabawę, oraz wspólną biesiadę przy stołach przygrywając na akordeonie. • Umożliwiamy wybór: pierwszego tańca, piosenki dla rodziców, konkursów oraz zabaw w trakcie oczepin. • Dysponujemy własnym transportem. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce.
słowa kluczowe Kristars, zespół muzyczny na wesele Ciechanów, oprawa muzyczna wesela Olsztyn, zespół na wesele Ostrołęka, Zespół muzyczny na wesele Przasnysz, najlepszy zespół muzyczny Myszyniec,
kategorie Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
data wpisu 2016-05-18
url http://kristars.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl