Detox Poznań
Merc Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Katalog stron internetowych
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

imali.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Bez żadnej ściemy, prowizji i ukrytych gwiazdek. Robisz zakupy tak jak zwykle i jeżeli sprzedawca należy do imali a ty masz aplikację na swoim telefonie dostaniesz zwrot gotówki czyli cashback z powrotem do na swoje konto. Żadne punkty czy naklejki, prawdziwe pieniądze za zakupy. Nie wierzysz? Sprawdź jak to działa już teraz. Gwarantujemy sto procent satysfakcji. Aplikacja jest w pełni darmowa i nie pobieramy żadnych opłat.
słowa kluczowe finanse, imali, cashback, zakupy, pieniądze, aplikacje
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Karty płatnicze i kredytowe
Elektronika i telekomunikacja >> Telefony komórkowe
Finanse i ubezpieczenia >> Doradztwo finansowe
data wpisu 2015-06-16
ważny do 2017-02-13 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://imali.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.