Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

http://www.polteknik.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. Od 26 lat specjalizuje się w dostawie maszyn i technologii do obróbki plastycznej blach, rur, profili i drutu, współpracując tylko z renomowanymi producentami maszyn. W szerokim portfolio produktowym znajdują się również maszyny do cięcia termicznego (wycinarki laserowe), obróbki skrawaniem (tokarki, frezarki), produkcji kanałów wentylacyjnych, szlifowania, gratowania i polerowania. Obsłużyliśmy już ponad 1200 klientów, dostarczając prawie 2500 maszyn, co sprawia że jesteśmy firmą o jednym z bogatszych doświadczeń na rynku. Dzięki temu oferujemy naszym klientom zarówno sprzedaż, jak i konsulting, przeszkolenie i wszelką pomoc we właściwym doborze zarówno technologii, maszyn, jak i narzędzi. Jesteśmy oficjalnym partnerem Mitsubishi, jednoczesnie oferując produkty takich firm jak: AKYAPAK, APOLLO, AUTOPULIT, BAYKAL, FORSTNER, JORNS,I, MURATA, OMAS, RAIS, RAS, SCHECHTL, TORMEC, WEINBRENNER. Nasze produkty w poszczególnych kategoriach można znaleźć na:
słowa kluczowe laser, giętarka, polerowanie, gilotyna, obróbka plastyczna, cięcie termiczne, obróbka skrawaniem
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
data wpisu 2016-07-07
url http://www.polteknik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl