Detox Poznań
Merc Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

CrashPlan.com.pl - backup enterprise

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Vida oferuje komercyjną wersje backupu dla firm pod nazwą CrashPlan PROe. CrashPlan jest programem, który służy do tworzenia ciągłej kopii zapasowej plików i odtworzenia ich z panelu interfejsu w krótkim czasie. Tworzona kopia zapasowa może być wysyłana na dowolny serwer klienta (dowolna ilość repozytoriów) lub bezpiecznej chmury producenta. Zaletą tej zaawansowanej pod względem możliwości aplikacji jest możliwość wybierania wersji odtwarzanego pliku. Mamy dzięki temu dostęp do pliku, który był np. zapisywany przed minutą, dzień wcześniej i dwa tygodnie wcześniej. Przesyłane dane są w pełni zabezpieczone przez szyfrowanie. CrashPlan jest platformą, która została napisana od podstaw na Windowsa, Mac OS X'a, Unixa, Linuxa. Program może być więc stosowana z powodzeniem w firmie na której są używane komputery z zainstalowanymi z różnymi systemami operacyjnymi. Aplikacja jest zarządzana przez administratora, jednak odzyskać pliki można już samodzielnie z interfejsu komputera końcowego. Dzięki temu nie będzie konieczne wysyłanie specjalnej prośby do administratora w momencie przypadkowego nadpisania pliku z przed kilku minut.
słowa kluczowe CrashPlan, Backup
kategorie Komputery i internet >> Archiwizacja, odzyskiwanie danych
Komputery i internet >> Oprogramowanie
data wpisu 2016-07-15
url http://crashplan.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.