Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Fotograf Zielona Góra najlepszy

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Fotograf z ogromnym doświadczeniem zawodowym, specjalizuję się w zdjęciach reklamowych, zdjęciach użytkowych i fotografii artystycznej w miastach takich jak Zielona Góra i Żary. Zajmowałem się jako instruktor fotografii w Zielonej Górze, byłem działaczem Lubuskiego Towarzystwa Fotograficznego, byłem współtwórcą "Formacji Fotograficznej X" w Zielonej Górze, pracowałem jako fotograf w Firmie Reklamowej. Fotografie ślubne realizuję głównie w południowej części Ziemi Lubuskiej, w takich miastach jak Zielona Góra, Żary, Żagań, Nowa sól, Lubsko i inne.
słowa kluczowe Fotograf, Zielona Góra, Fotografia Ślubna, fotografia wizerunkowa, fotografia reklamowa
kategorie Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
data wpisu 2016-07-17
url http://fotokrzyzanowski.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl