Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wynajem dźwigów, podnośników Uniwersal

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Uniwersal wynajmuje dźwigi i podnośniki koszowe już od 20 lat. Dysponujemy dużym parkiem maszyn i dźwigów, do obsługi których, zatrudniamy profesjonalnych operatorów. Do każdego sprzętu zapewniamy własnego operatora, co gwarantuje również wyższe standardy i bezpieczeństwo obsługi Proponujemy wynajem z obsługą: dźwigi samochodowe, podnośniki koszowe, żurawie, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowe oraz inne specjalistycznie urządzenia budowlane. Pracujemy dla wielu generalnych wykonawców inwestycji jak również dla osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Obszar zasięgu szybkiego reagowania obejmuje województwa małopolskie i śląskie. Możemy bardzo szybko dojechać do takich miast jak Katowice czy Kraków, które są oddalone w promieniu 35 km.
słowa kluczowe wynajem dźwigów, podnośnik koszowy, dźwig samochodowy, -katowice, Kraków
kategorie Budownictwo >> Usługi budowlane
Budownictwo >> Budownictwo przemysłowe
Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2016-07-19
url http://www.dzwigi-uniwersal.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl