Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pracownia WITRAŻY – I. Franusik

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Ireneusz Franusik wytwarza witraże z kolorowego szkła, dla instytucji sakralnych i nie tylko. Od lat z uwielbieniem Mistrz Franusik z pracownikami tworzy sztukę sakralną, od 1990 roku w prywantej Pracowni Witraży. Wieloletnie doświadczenie może zagwarantować, że kolorowe szkła na długo będą przykuwać uwagę oglądającego pięknym wyglądem. W pełnym zestawie możliwości wytwarzamy witraże nowe oraz zajmujemy się renowacją zabytkowych szkieł. Do zdobienia szkieł kolorowych używamy renomowane farby Degussa, co gwarantuje wieloletnią żywotność kolorów. Oprawa szkieł jaką stosujemy to profile ołowiano-cynkowe, złączone miękkim lutem. Witraże wykonujemy w tradycyjnej technologii witrażownictwa oraz metodą Tiffany’ego z użyciem opalizowanych szkieł. Doradzamy, jaka technika jest najlepsza. Zajmujemy się szczególnie witarżami sakralnymi, również szklane kompozycje do szkół, budynków prywantych i budynków użyteczności publicznej, przeszklenia drzwi i okien oraz wszelkie witrażowe formy na życzenie. Od czasu powstania firmy stworzyliśmy setki projektów sztuki w kościołach oraz witraży komercyjnych w całym kraju i za granicą (Anglia, Niemcy, Czechy, Słowacja). Posiadamy własny transport i rusztowania. (http://www.witrazefranusik.pl).
słowa kluczowe witraż, sztuka sakralna, kolorowe szkło, witraż konserwacja
kategorie Kultura i sztuka >> Wyroby artystyczne
Kultura i sztuka >> Malarstwo i rysunek
Kultura i sztuka >> Pracownie artystyczne
data wpisu 2016-08-04
url http://www.witrazefranusik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl