Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Koszulki z nadrukiem

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nosisz koszulki? Jak większość ludzi na świecie - pewnie tak. Z reguły są to koszulki produkowane przez rynkowych potentatów, zatem ich projekt i grafika zależą od wizji korporacyjnego projektanta. Ale można do koszulek podejść nieco inaczej i my właśnie proponujemy takie podejście. Nadruk na Twojej koszulce, może być w 100% niezależny od czyjegoś pomysłu czy "widzi mi się". Grafika na koszulce może być tylko Twoja! I zrealizowana wg Twojego pomysłu. Czy to nie wspaniałe? :) Naszym zdaniem - tak! Grafika może być jednokolorowa lub wielokolorowa. Realizujemy koszulki już od 1nej sztuki! Nadruki realizujemy na wysokiej jakości koszulkach, w 100% wykonanych z miłej w dotyku bawełny ring-spun. Wejdź i zobacz nasze realizacje.
słowa kluczowe koszulki z nadrukiem, nadruk na odzieży, t-shirt
kategorie Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
Marketing i reklama >> POSy, gadżety
Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
data wpisu 2015-07-05
ważny do 2017-02-13 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.koszulkiznadrukiem.biz
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl