Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

100Hz.pl - części elektroniczne

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Układ scalony to bardzo mały układ elektroniczny zawierający w swoim wnętrzu miliony elementów takich jak tranzystory, diody, rezystory, kondensatory. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele tysięcy zarówno samych układów scalonych jak i elementów składowych, m.in. triaki (symistory), czyli elementy półprzewodnikowe należące do rodziny tyrystorów czy Transoptory, zwane także transoptory, (zwane także optoizolator), czyli półprzewodnikowe elementy optoelektroniczne.
słowa kluczowe układy scalone, tranzystory, kondensatory
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt TV i video
Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt audio
data wpisu 2016-10-02
url http://www.100hz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl