Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Angielski dla Dzieci Łódź

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jesteśmy innowacyjną szkołą języka angielskiego dla dzieci, stosującą uznaną w świecie metodę nauczania Jolly Phonics. Ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Starannie dobieramy dzieci w grupach, aby prezentowały podobny poziom, co gwarantuje systematyczne i równe postępy w nauce. Liczba uczniów w grupie nie przekracza 6 osób. Oferujemy również szkolenia dla nauczycieli. Nasi lektorzy to native speakerzy.
słowa kluczowe Angielski dla dzieci łódź, kursy angielskiego dla dzieci łódź, szkolenia dla nauczycieli łódź
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
data wpisu 2016-10-14
url http://kidstalk.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl