Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Notre école de français - Szkoła języka francuskiego w Warszawie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Notre ecole de francais powstała z inicjatywy metodyka języka francuskiego z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu tego dialektu. W naszej szkole łączymy ogromne doświadczenie z pasją lektorów oraz nowymi i przyjaznymi metodami. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań doskonalenia umiejętności językowych naszych słuchaczy, co przekłada się na wspaniałe efekty. Nasza bogata oferta kursów grupowych, indywidualnych oraz korepetycji jest stale ulepszana. Prowadzimy też kilka niespotykanych w innych szkołach językowych zajęć, a także mamy specjalną ofertę dla firm. Osoby z ważną legitymacją uczniowską lub studencką honorujemy specjalnie dedykowanymi rabatami.
słowa kluczowe szkoła, języka, francuskiego, kursy, językowe, francuski
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2016-10-17
url http://www.notreecole.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl