Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Rehabilitacja w Legnicy - Beata Drozdek

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Strona zawiera opis usług oferowanych przez fizjoterapeutę Beatę Drozdek, skierowanych do pacjentów zamieszkałych w Legnicy. Są to m.in. fizykoterapia, masaże lecznicze, ćwiczenia kinezyterapii, oraz kompleksowa rehabilitacja. Nowością jest usługa kinesiotapingu, skierowana do klientów cierpiących na dokuczliwe bóle, stany zapalne i spięcia pleców. Po zakończeniu rehabilitacji klient otrzymuje wskazówki i zalecenia odnośnie dalszego postępowania. Wszystkie zabiegi (włącznie z fizykoterapią), wykonywane są w domach pacjentów, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.
słowa kluczowe rehabilitacja legnica. masaż legnica, rehabilitant
kategorie Zdrowie i uroda >> Profilaktyka zdrowotna
Zdrowie i uroda >> Lekarze
data wpisu 2015-07-29
ważny do 2018-02-14 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl