Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Rodak Architekci - Biuro Projektowe Radom

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Architekci to projektanci przestrzeni miejskiej. Zmieniają świat wokół Nas. Kształtują wygląd miejsc, w których żyjemy, pracujemy i poruszamy się na co dzień. Każdy z Nas codziennie dostrzega pracę architekta. Firma Rodak Architekci kształtuje przestrzeń miejską w Radomiu. Prowadzimy profesjonalne biuro projektowe i od wielu lat dokładamy swoją cegiełkę do naszego ukochanego miasta. Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji, prowadząc nadzory autorskie i inwestorskie. Najczęściej projektujemy budynki mieszkaniowe, takie jak domy jednorodzinne, bloki oraz apartamenty. Równie dużą część naszych zleceń stanowią projekty budynków usługowych, handlowych oraz biurowych. Stwórz z Nami wyjątkowy projekt i zamieszkaj w wyjątkowym domu.
słowa kluczowe architekt Radom, biuro architektoniczne Radom, biuro projektowe Radom
kategorie Budownictwo >> Biura projektowe, architekci
Budownictwo >> Budownictwo mieszkaniowe
Dom i ogród >> Wyposażenie i dekoracja wnętrz
data wpisu 2016-10-19
url http://www.rodak-architekci.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl