Detox Poznań
Merc Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

fabrykadruku3d.com

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Fabrykadruku3d.com oferuje usługi w zakresie druku 3d, modelowania CAD/CAM, prototypowania w Poznaniu. Wykonywanie makiet architektonicznych, krótkich serii produkcyjnych. Kompleksowe wykonywanie projektów w technologii FDM, FFD, SLA, CNC. Druk w materiałach takich jak PLA, ABS, PET, Wood, Nylon, Glass. Szeroka gama kolorów, wysoka precyzja oraz profesjonalizm.
słowa kluczowe druk 3d, druk 3d Poznan, druk3d, FDM, ABS, PLA, makiety architektoniczne,
kategorie Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Województwa >> wielkopolskie
Nieruchomości >> Deweloperzy
data wpisu 2016-11-02
url http://fabrykadruku3d.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.