Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dana Polska - przewóz osób

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasza firma świadczy usługi przewozu osób z Polski do Danii oraz z Danii do Polski. Naszych pasażerów transportujemy nowoczesnym samochodem typu bus, posiadającym klimatyzację oraz odtwarzacz filmów DVD. Cena za bilet z Polski do Danii wynosi 300 zł wg cennika z grudnia 2016 r. Podróż z Danii do Polski to koszt 600 DKK. Nasza firma zajmuje się także przewozem Paczek na linii Dania Polska w cenie 120 zł, w przypadku gdy paczka waży do 15 kg. Paczki do 30 kg przesyłamy w cenie 180 kg. Kursy z Polski do Danii realizujemy w każdy wtorek, natomiast w drogę powrotną z Danii do Polski wyruszamy w każdą środę danego tygodnia. Naszą trasę rozpoczynamy w Przemyślu, w południowo wschodniej Polsce, a następnie jedziemy wzdłuż DK94 i A4 przez najważniejsze miasta południowej Polski. Mamy trzy przystanki w Niemczech, a następnie rozwozimy naszych pasażerów do ponad 20 punktów docelowych na terenie Danii. Możliwe jest także uzgodnienie indywidualnego punktu na terenie Danii - na przykład miejsca pracy albo miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do skorzystania z naszych usług.
słowa kluczowe przewóz, osób, Polska, Dania, paczek, transport, usługi, bus
kategorie Transport i spedycja >> Transport osobowy
Województwa >> podkarpackie
Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
data wpisu 2016-12-10
url http://www.den-tour.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl