Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych MIRent Eco Car oferuje samochody osobowe na wynajem długoterminowy, na okres od 1 miesiąca do 2 lat. Tańszy od leasingu, nie wymaga wpłaty własnej, płacisz stałą ratę niezależnie od zmian stawek OC, awarii czy stłuczek, nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. W cenę wynajmu wliczone jest ubezpieczenie, przeglądy oraz wszelkie niezbędne akcesoria jak np. opony zimowe. Posiadamy w swojej ofercie samochody wszystkich klas, od małych klasy A, poprzez większe po klasę Premium. Również SUV-y, samochody sportowe i 9-osobowe. Część z naszej floty to samochody hybrydowe, lub z fabryczną instalacją LPG, nie tylko znacznie mniej uciążliwe dla środowiska, ale również znacznie tańsze w eksploatacji. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie. W stałej ofercie mamy samochody na wynajem długoterminowy w specjalnych cenach. Zanim wynajmiesz samochód gdzieś indziej sprawdź nas. Wypożyczalnia samochodów MIRent Eco Car posiadamy oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu Rzeszowie i Bielsku-Białej, obsługujemy klientów z całej Polski. Oferujemy również samochody osobowe na wynajem krótkoterminowy, już od jednego dania. Ceny już od 59 zł za dzień.
słowa kluczowe wynajem długoterminowy, wynajem samochodu, wypożyczalnia samochodów, wynajem krótkoterminowy
kategorie Motoryzacja >> Wypożyczalnie samochodów
Transport i spedycja >> Transport osobowy
Motoryzacja >> Salony, komisy, giełdy
data wpisu 2017-01-10
url http://mirent.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl