Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Słownik online gramatyki języka japońskiego

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Słownik online gramatyki języka japońskiego to innowacyjny w polskiej skali projekt opracowania pierwszego po polsku, ogólnodostępnego online słownika całej gramatyki japońskiej, wymaganej na poszczególne poziomy egzaminu JLPT. Ale jest to także kompendium wiedzy o japońskim dla wszystkich uczących się Polaków - na Słowniku swoje miejsce znalazły takie działy, jak przysłowia, idiomy, onomatopeje, tetrady, synonimiczne konstrukcje składniowe, a docelowo mają też być kanji i ich radykały. Słownik jest wyposażony w liczne indeksy - prócz klasyfikacji ze względu na części mowy, materiał będzie również uporządkowany według popularnych podręczników, czy poziomów egzaminu międzynarodowego JLPT. Rozumienie gramatyki japońskiej pogłębiają artykuły problemowe, a także varia - rozmaite dodatkowe materiały, głównie w postaci infografik. Słownik jest reblogowany w social mediach - Twitter i Google+, ponadto można śledzić wpisy poprzez kanały RSS.
słowa kluczowe język japoński, gramatyka, słownik, JLPT, japonistyka, Japonia, varia, przysłowie, idiom, onomatopeja
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Pomoce dydaktyczne
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
data wpisu 2017-04-29
url http://www.japanesegrammar.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl