Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Jurczak - Rzeczoznawca majątkowy z Kraków i okolice

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Jurczak - Rzeczoznawca majątkowy z Kraków i okolice zajmuje się szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jaki większe przedsiębiorstwa i firmy. Wycena domu, wycena mieszkania, wycena działki to podstawowe zlecenia związane z naszą działalnością. Jednocześnie podejmujemy się wycen nieruchomości nietypowych. Opracowujemy operaty szacunkowe dla nieruchomości o przeznaczeniu komercyjnym ( wycena hotelu, wycena hali, wycena nieruchomości biurowej, wycena hali produkcyjnej). Wycenami nieruchomości dla różnych celów do których należą m.in zabezpieczenie wierzytelności kredytowej, negocjacje ceny kupna - sprzedaży, wycena dla potrzeb rozliczeń między współwłaścicielami itp. Zasięg działalności naszej firmy to przede wszystkim Kraków oraz okolice.
słowa kluczowe rzeczoznawca majątkowy Kraków, wycena nieruchomości Kraków
kategorie Nieruchomości >> Wycena nieruchomości
Biznes >> Doradztwo i konsulting
Nieruchomości >> Wynajem nieruchomości
data wpisu 2017-05-11
url http://rzeczoznawca-majatkowy-krakow.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.