Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

pielęgnacja łąk

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
EXPOM Sp. z o.o. z Krośniewic (Expom) od wielu lat zajmuje się produkowaniem a także sprzedażą urządzeń a także maszyn rolniczych. Można je nabyć u około 70 partnerów handlowych na obszarze całej Polski, ale odbiorcami są także klienci z całej Europy. W ofercie firmy są między innymi włóki łąkowo-polowe, głębosze, spulchniacze, agregaty podrywkowe, kultywatory polowe a także multum innych. Wszystkie elementy robocze produkowane są z doskonałej jakości żelaza a oprócz tego stali odpornych. Firma zapewnia oczywiście serwis gwarancyjny i również służy szerokim asortymentem części zamiennych. EXPOM posiada własne, nowoczesne środki transportowe, za sprawą czego prawdopodobnie dokonywać przewozy zarówno w kraju jak a oprócz tego za granicą. Firma uczestniczy w licznych wystawach oraz targach branżowych, gdzie można zapoznać się z jej ofertą. Potwierdzeniem wysokiej klasy wyrobów są nagrody a oprócz tego wyróżnienia.
słowa kluczowe agregaty uprawowe, grubery, włóki
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
data wpisu 2017-10-29
url http://www.expom.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl