Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Szkolenia windykacja | Architekci Windykacji

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Od 10 lat rozwijamy siebie i innych w branży windykacyjnej. Prowadzimy intensywne szkolenia z zakresu windykacji telefonicznej, terenowej, listowej. Szkolimy także managerów i trenerów. Stosujemy nowoczesne metody takie jak: grywalizacja i mobilne call center, aby uczestnicy efektywniej spędzali czas na warsztatach i aby po ich zakończeniu wychodzili nie tylko z nowa wiedzą, ale i nowymi umiejętnościami. Przedstawiamy tylko techniki i metody, które sprawdziliśmy sami lub sprawdzili je nasi windykatorzy i ich skuteczność została potwierdzona. Ogrom czasu na naszych szkoleniach wypełnia trening, zbliżony do tego co dzieje sie na co dzień w pracy. Uczestnicy prowadzą symulowane rozomowy windykacyjne, a po ich zakończeniu otrzymują informację zwrotną.
słowa kluczowe Szkolenia windykacja, szkolenia windykacyjne, szkolenia z windykacji, windykacja szkolenia
kategorie Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2018-01-02
url http://www.architekciwindykacji.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl