Detox Poznań
Merc Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Katalog stron internetowych
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

o psychologii piszemy zrozumiale

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
O psychologii piszemy w sposób zrozumiały w oparciu o naukowe materiały, ale bez naukowego żargonu. Poruszamy tematy psychologii społecznej, psychologii w pracy, psychologii ewolucyjnej. Piszemy o psychologii związków, poruszając tematy miłości, seksu i zdrowia w aspekcie psychologicznym. Przedstawiamy eksperymenty psychologiczne. Wskazujemy błędy w myśleniu i pokazujemy jak ich się ustrzec. Publikujemy również ciekawostki psychologiczne ukazujące jak złożona jest psychologia człowieka i jak wiele łączy nas ze światem zwierząt.
słowa kluczowe psychologia społeczna, myślenie, związki, psychologia a seks
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
Biznes >> Integracja i motywacja
Media, wydawnictwa >> Serwisy informacyjne
data wpisu 2015-09-22
url http://www.rozumnie.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.