Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Nasza firma zajmuje się dystrybucją najnowocześniejszych biopreparatów produkcji francuskiej. Proponujemy preparaty do oczyszczalni i bakterie do szamb, które przywracają prawidłowe PH, niwelują odory i nieprzyjemne zapachy, przeprowadzają w ściekach rozkład tłuszczu i innych zanieczyszczeń. W naszej ofercie posiadamy biopreparaty usprawniające oczyszczanie ścieków przemysłowych, rozkładające nawet najtrudniejsze substancje takie jak cyjanki, zanieczyszczenia ropopochodne czy celulozę. Pomagamy małym i dużym firmom sprostać wymaganiom Prawa Ochrony Środowiska i przeprowadzić podczyszczanie ścieków do wymaganego poziomu. Równie ważnym filarem naszej działalności są ekologiczne środki czystości, dzięki którym można usunąć wszelkie zabrudzenia, kamień czy nieprzyjemne zapachy zarówno w domu jak i w warsztacie czy garażu. Oferujemy obecne od kilkunastu lat na rynku produkty dla komunalnych oczyszczalni ścieków, likwidując tym samym ich problemy z puchnięciem osadu czynnego, podtruciem osadu czy wzrostem bakterii nitkowatych. W końcu zajmujemy się bioremediacją gruntów, rekultywacją jezior i oczek wodnych. Przywracamy prawidłowe procesy nitryfikacji i krążenia materii organicznej w zdegradowanych zbiornikach wodnych.
słowa kluczowe oczyszczanie ścieków przemysłowych, bakterie do oczyszczalni, bakterie do szamba, bakterie nitkowate, bioremediacja, preparaty do oczyszczalni, rozkład ropopochodnych
kategorie Budownictwo >> Kanalizacja, wodociągi
Rolnictwo, hodowla, żywność >> Artukuły dla rolnictwa
Przemysł i produkcja >> Przemysł pozostały
data wpisu 2015-09-22
url http://www.ekobtba.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.