Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Logopeda dzieci dwujęzycznych

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Logopeda dzieci dwujęzycznych mgr Katarzyna Czyżycka oraz jej zespół doświadczonych, wykwalifikowanych terapeutów, pracujących w Centrum Logopedycznym "Głoska", oferuje dla młodzieży polonijnej oraz dzieci terapię logopedyczną online. Zajęcia logopedyczne odbywają się przez internet z wykorzystaniem nowoczesnym narzędzi do komunikacji internetowej, np. Skype, Google Duo lub też stronę internetową appear.in. Logopeda online jest świetną opcją dla dzieci dwujęzycznych i młodzieży polonijnej, która mieszka poza granicami Polski, w różnych miejscach na świecie, gdzie zazwyczaj nie ma polskich logopedów, lekarzy, terapeutów, psychologów itp. Logopedia dzieci dwujęzycznych obejmuje różne wady wymowy, np. seplenienie w różnych formach, jąkanie z powodów źle funkcjonującego aparatu mowy, a także reranie zwane również rotacyzmem, czyli ogólnie mówiąc problemy z głoską "R". Do logopedy przez internet warto również przyjść, jeśli u dzieci pojawiają się różne problemy układu nerwowego, w szczególności: zespół Aspergera, zespół Downa oraz autyzm. W szczególnym przypadku logopedzi online mogą nauczyć czytania dzieci dwujęzyczne, u których rozwinął się autyzm. Kolejną dolegliwością, która może być niwelowana u logopedy online, jest dysleksja. Logopeda przez internet może poprowadzić terapię lub profilaktykę zaburzeń dyslektycznych u dzieci dwujęzycznych. Sesja terapeutyczna z logopedą online odbywa się zazwyczaj raz w tygodniu. Czas trwania pojedynczej sesji wynosi około 45 minut. Jako pracę domową rodzice dostają pakiet różnych ćwiczeń logopedycznych, aby mogli samodzielnie ćwiczyć z dziećmi. Taka samodzielna praca rodzica z dzieckiem dwujęzycznym może w znaczący sposób przyspieszyć i utrwalić efekty terapii z logopedą online. Dziesiątki zadowolonych klientów i szczęśliwych rodziców potwierdza skuteczność zdalnej terapii logopedycznej przez internet.
słowa kluczowe dwujęzyczność, dzieci dwujęzyczne, logopeda przez internet, logopeda online, logopeda przez Skype
kategorie Zdrowie i uroda >> Lekarze
Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
Edukacja i szkolnictwo >> Przedszkola i złobki
data wpisu 2018-03-10
url http://centrumgloska.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.