Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Ton Składowy - blog muzyczny

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Ton składowy jest tworem, który ciężko jest skategoryzować - z jednej strony jest to blog muzyczny, pozornie nie wyróżniający się spośród wielu podobnych blogów. Z drugiej jednak strony jest to agregat treści dotyczących muzyki - autor zamieszcza tam nie tylko recenzje muzyczne i felietony, ale również filmy video z kanału muzycznego na YouTube oraz aktualności i komentarze dotyczące przemysłu muzycznego. Ironiczny, humorystyczny styl autora bloga muzycznego Ton składowy sprawia, że recenzje i artykuły które pisze, wzbudzają w artystach mnóstwo kontrowersji. Twórca bloga nie jest jednak zrzędą, jedynie pasjonatem muzyki który nie boi się mówić o niej otwarcie. Na blogu muzycznym Ton składowy, oprócz recenzji muzycznych i innych treści zebranych w kanałach społecznościowych autora, można znaleźć treści dotyczące nośników muzycznych i sprzętu audio - nie tylko tego nowego. Nośniki muzyczne na tyle interesują twórcę bloga, że poświęcił on im osobny dział na stronie. W dziale tym, opisuje nośniki stosowane do zapisu muzyki czy szeroko pojętego dźwięku. Zarówno te stosowane komercyjnie i amatorsko, jak i te nośniki muzyczne, których próżno szukać poza profesjonalnymi studiami nagraniowymi. Blog muzyczny Ton Składowy to skarbnica wiedzy o muzyce dla wszystkich tych, którzy nie boją się nowych dźwięków.
słowa kluczowe blog muzyczny, recenzje muzyczne, nośniki muzyczne
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Kultura i sztuka >> Muzyka
data wpisu 2018-04-03
url http://tonskladowy.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl