Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kancelaria prawna Katarzyna Brzozowska

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kancelaria Radcy Prawnego to profesjonalne porady prawne w języku niemieckim świadczone na rzecz osób fizycznych oraz prawnych. Moja oferta skierowana jest do osób, które potrzebują doraźnej pomocy lub pragną nawiązać stałą współpracę. Moja praca oparta jest na bogatym wykształceniu, wieloletnim doświadczeniu, a także świetnej znajomości aktualnie obowiązujących przepisów prawa niemieckiego i polskiego. Biegle władam językiem niemieckim, co umożliwia mi współpracę z obcokrajowcami. Z przyjemnością podejmę się nawet najbardziej złożonych spraw. Pomagam zarówno Polakom znajdującym się w Niemczech, jak i cudzoziemcom potrzebującym porady prawnej na terenie Polski. Do każdego zlecenie podchodzę w sposób indywidualny, tak aby zaproponować najskuteczniejsze i najefektywniejsze rozwiązanie. Elastycznie dopasowuję ofertę to potrzeb i preferencji klienta. Staram się przekazywać wszystkie informacje prostym i zrozumiałym dla klienta językiem. Do mojej specjalizacji można zaliczyć m.in. prawo rodzinne cywilne spadkowe pracy europejskie. Pomagam klientom, którzy planują rozpoczęcie pracy tymczasowej w Niemczech. Oferuję nie tylko bieżące doradztwo prawne, ale także sporządzanie niezbędnych umów, dokumentacji oraz pism. Dokonuję analizy różnego typu umów o pracę, tak aby zagwarantować klientowi maksimum bezpieczeństwa. Dokładam wszelkich starań, aby uchronić klienta przed nawiązaniem współpracy z nieuczciwym kontrahentem lub pracodawcą. Udzielam również wparcia dla osób, które planują założyć własną działalność na terenie Niemiec. Świadczę usługi nie tylko drogą tradycyjną, ale również Internetową. Coraz więcej osób jest zainteresowanych poradami prawnymi online, dlatego postanowiłem rozszerzyć moją ofertę. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub internetowego. Umożliwiam przeprowadzenie rozmowy mailowej, a także poprzez komunikatory internetowe. Jest to opcja nie tylko komfortowa, ale również szybka. Z usługi korzystają najczęściej osoby przebywające poza granicami kraju, które nie mogą osobiście stawić się na spotkaniu.
słowa kluczowe kancelaria prawna, radca prawny, prawnik Opole
kategorie Województwa >> opolskie
Biznes >> Doradztwo i konsulting
Usługi >> Tłumaczenia
data wpisu 2018-04-18
url http://kancelaria-brzozowska.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl