Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Okna i drzwi z aluminium.

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Odpowiednio dobrane, wykonane i profesjonalnie zamontowane okna i drzwi są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia budynków. Planując zakup okien i drzwi warto stosować rozwiązania estetyczne, a zarazem wytrzymałe i funkcjonalne – służące bezproblemowo przez wiele lat. Współczesne projekty i oczekiwania inwestorów stawiają bardzo wysokie wymagania w zakresie wyglądu oraz parametrów technicznych, jakie spełniać ma stolarka budowlana. Godnym polecenia rozwiązaniem jest stolarka aluminiowa. Nowoczesne okna i drzwi wykonywane z profili aluminiowych cechują się wyjątkową trwałością, odpornością na warunki zewnętrzne, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa i bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi. Dzięki wyjątkowym właściwościom materiału, jakim jest aluminium, można projektować, wykonywać i montować różne pod względem kształtów, rozmiarów i kolorów konstrukcje okien, drzwi i fasad. W oparciu o profile aluminiowe wykonuje się tradycyjne okna otwierane, rozwierano-uchylne, a także przesuwne, obrotowe, podnoszono- przesuwne. Odpowiedni przekrój profili aluminiowych sprawia, że płaszczyzna skrzydła okna lub drzwi licuje się z płaszczyzną ościeżnicy dając doskonały efekt optyczny monolitu od strony zewnętrznej. Okna aluminiowe gwarantują dobrą izolacyjność cieplną, wykonywane są z profili aluminiowych z przekładką termoizolacyjną, a do przeszklenia wykorzystywane są pakiety szybowe dwukomorowe zbudowane ze szkła termofloat. Zastosowane okucia w połączeniu ze specjalistycznym szkłem antywłamaniowym gwarantują zabezpieczenie przed włamaniem w klasie od RC2 do RC3. Drzwi RC3 wyposażone są w listwowy zamek wielopunktowy, zamknięte listwy przyszybowe i wypełnienie szkłem klasy P6.
słowa kluczowe drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, fasady, drzwi RC3
kategorie Budownictwo >> Okna i drzwi
Budownictwo >> Ochrona, zabezpieczenia
Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2018-05-07
url http://modesta.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl