Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pompy dla przemysłu - dobór i dystrybucja

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma EKOPOMP to ogólnopolski dystrybutor specjalistycznych pomp dla przemysłu, systemów pompowych, pomp dozujących, pomp zatapialnych, specjalistycznych pomp magnetycznych, zbiorników stosowanych w różnych procesach technologicznych. Wieloletnie doświadczenie firmy, a także bezpośrednia współpraca z wieloma producentami pomp z kraju i zagranicy, pozwala oferować klientom szeroki wachlarz pomp, części i akcesoriów. Firma EKOPOMP jest dystrybutorem pomp AQUA, PRORIL, Osip, Speroni, Lowara, Nocchi, Sigma, KSB, ABS, KNOLL, FTI, Brinkman i wielu innych. Firma posiada własne zaplecze magazynowe, oraz specjalistyczny dział serwisu oferujący naprawę, serwis i okresowe przeglądy pomp.
słowa kluczowe pompy, hydrofory, zbioniki, pompy zatapialne
kategorie Budownictwo >> Kanalizacja, wodociągi
Handel >> Sprzedaż wysyłkowa
Województwa >> dolnośląskie
data wpisu 2018-05-24
url http://www.ekopomp.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.