Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
projektowanie elektroniki
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pierwszy w Polsce serwis o zepsutych rzeczach

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Serwis zepsute.pl pomoże poradzić sobie z psującymi się sprzętami elektronicznymi, RTV i innymi. Zepsute.pl to również społeczność i niezależne informacje z pierwszej ręki od rzeczywistych użytkowników. Użytkownicy mogą liczyć na szczegółową pomoc naprawie, nawiązać kontakt z osobami, które doświadczyły podobnych problemów i uzyskać wskazówki serwisowe. - Wspomaganie użytkownika w odnalezieniu fachowca który naprawi sprzęt - wyszukiwanie fachowca po rodzaju urządzenia (pralka, lodówka, telewizor itd.) oraz po lokalizacji w której dany fachowiec działa (Szczecin, Warszawa itd.) - "Strefa fachowca". - Pomoc w naprawie sprzętu poprzez dostępne forum dyskusyjne podzielone na odpowiednie działy(naprawa sprzętu AGD, RTV, Komputerów itd.) - "Strefa pomocy". - Udostępnianie informacji o zepsutym sprzęcie, rodzajach usterek w danym modelach urządzeń danego producenta - "Strefa zepsutych rzeczy". - Pomoc prawna w zakresie pisania reklamacji - "Strefa reklamacji". - Zarządzanie gwarancjami użytkownika z opcją wgrywania zdjęć paragonów, także poprzez aplikacje na smartfony - "Strefa gwarancji". - Znalezienie punktu skupu uszkodzonego sprzętu - "Strefa EKO". - Pokazanie jak naprawić własnoręcznie dane urządzenie - "Strefa napraw".
słowa kluczowe wizytówki fachowców, serwis o zepsutych rzeczach, zepsute rzeczy, naprawa zepsutych rzeczy
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Media, wydawnictwa >> Serwisy informacyjne
Elektronika i telekomunikacja >> AGD
data wpisu 2018-07-06
url https://zepsute.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl