Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Telefirma.pl - usługi internetowe (zdalnie, cała Polska)

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma specjalizuje się w usługach informatycznych świadczonych zdalnie na terenie całego kraju. Wystarczy, że posiadasz Internet i już możesz skorzystać z naszej pomocy. Zajmujemy się między innymi tworzeniem stron internetowych, przenoszeniem serwisów WWW na inny hosting (lub na nasz - wtedy bezpłatnie), administrowaniem i aktualizacją już istniejących stron. Specjalną ofertę kierujemy do organizacji pozarządowych non-profit, którym proponujemy usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Małym NGO polecamy zwłaszcza usługi hostingowe i administrację strony. Ponadto odzyskujemy dane i hasła, pomagamy w zakupie komputera z PFRON, prowadzimy kursy i szkolenia oraz świadczymy inne nietypowe usługi.
słowa kluczowe strony, internetowe, zdalnie, hosting, przenoszenie, administracja, ngo, pfron
kategorie Komputery i internet >> Tworzenie stron WWW
Komputery i internet >> Archiwizacja, odzyskiwanie danych
Komputery i internet >> Rejestracja domen, hosting
data wpisu 2015-09-28
url http://telefirma.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.