Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Projekty technologiczne, HACCP, wyposażenie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Portal gastronomiczny Managero.pl to pomoc dla osób otwierających lokal gastronomiczny: restaurację, bar, fast food lub kawiarnię. Na stronie znajdują się przepisy sanitarne, artykuły pomocne przy otwieraniu lokalu jak i blog gastronomiczny. Przedsiębiorca może skontaktować się za pośrednictwem managero.pl z fachowcem, który wykona dla niego projekt technologiczny lub dokumentację haccp. Poprzez portal można także umówić się na szkolenie z zakresu managera gastronomii oraz zlecić audyt lokalu gastronomicznego. Portal współpracuje również ze sprzedawcami wyposażenia dla gastronomii, dzięki czemu zakup mebli kuchennych oraz urządzeń będzie prosty i szybki.
słowa kluczowe portal gastronomiczny, projekt technologiczny, haccp, audyt lokalu, wyposażenie gastronomiczne
kategorie Handel >> Wyposażenie sklepów
Budownictwo >> Biura projektowe, architekci
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2018-11-26
url https://www.managero.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl