Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
projektowanie elektroniki
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Analizy rynku od Quantify

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Quantify to polska firma z siedzibą w Krakowie, zajmująca się wykonywaniem wysokiej jakości analiz rynku i badań marketingowych dla klientów o różnej skali i profilu działalności. Quantify świadczy usługi dla takich branż jak: edukacyjna, budowlana, sektora publicznego, nieruchomości, kredytów, energii, czy produktów konsumenckich (FMCG). Analizy Quantify pozwalają podejmować prawidłowe decyzje finansowe, zdobywać wiedzę na temat rynków lokalnych, krajowych i międzynarodowych, oraz dowiedzieć się więcej na temat konkurencji i konsumentów. Quantify przekazuje swoim klientom analizy na wyłączność.
słowa kluczowe analizy rynku, badania marketingowe, analiza konkurencji, analiza klienta, analiza SWOT, due diligence
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Marketing i reklama >> Badania marketingowe
data wpisu 2018-12-03
url https://quantify.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl