Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Metalica – stoły warsztatowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Specjalizujemy się w wyposażaniu firm w meble metalowe biurowe oraz meble metalowe przemysłowe. Znajdziecie w naszej ofercie szafy metalowe narzędziowe, szafki warsztatowe, stoły warsztatowe oraz wózki warsztatowe. Ponadto mamy w ofercie szafki ubraniowe bhp, szafki skrytkowe, szafy metalowe biurowe. Ciekawą propozycją są meble warsztatowe z linii SILVER. W skład mebli warsztatowych SILVER wchodzą: szafy narzędziowe, wózki warsztatowe oraz stołu warsztatowe. W standardowej ofercie proponujemy klientom stół warsztatowy ST 1100, stół warsztatowy ST 1550 oraz stół warsztatowy ST 2000. Jak łatwo się domyśleć liczby w symbolach stołów warsztatowych oznaczają długość stołu. Standardowo nasze stoły mają wysokość: 900 mm i głębokość 750 mm. Na zamówienie dostarczamy stoły o innych rozmiarach. Konstrukcja stołu wykonana jest z profili zamkniętych, spawana, wyposażona w stopki do poziomowania. Blat stołu wykonany jest ze sklejki o grubości 36mm. Solidna konstrukcja oraz gruby blat zapewniają nośność stołu 1000kg. Stół podstawowy (konstrukcja + blat) wyposażamy w szafki (kontenerki) wg potrzeb klienta – do wyboru są 104 kontenerki różniące się wielkością oraz wyposażeniem. Kontenerki mogą być wyposażone w szuflady o głębokości 60mm, 120, 180 lub 240mm, mogą posiadać jedną szafkę lub szafkę i 1 lub 2 szuflady. Ponadto każdy stół warsztatowy ST możemy dodatkowo wyposażyć w nadbudowę – ściankę narzędziową perforowaną. Na ściance narzędziowej można zamontować pojemniki plastikowe, półki oraz wsporniki do narzędzi i kluczy. Stoły warsztatowe wyposażamy w ścianki narzędziowe małe – wysokość 610mm, ścianki narzędziowe duże - wysokość 1050mm oraz ścianki narzędziowe duże z oświetleniem. W górnej części nadbudowy ( ścianki narzędziowej) montujemy najwyższej jakości lampę LED o mocy 36W i strumieniu świetlnym 3600 lumenów. Stół warsztatowy z lampą LED ułatwia pracę w każdych warunkach dokładnie oświetlając stanowisko pracy. Pozwala więc na maksymalną efektywność pracy.
słowa kluczowe szafa metalowa, szafka narzędziowa, stół warsztatowy, stoły warsztatowe
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł pozostały
Handel >> Handel wielobranżowy
Województwa >> pomorskie
data wpisu 2018-12-30
url http://www.metalica.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl