Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt
W ramach naszej działalności przygotowujemy dla Was m. in.: cykle spotkań pojedyncze warsztaty różnorodne eventy okolicznościowe Odbywają się one w szkołach, fundacjach, domach kultury itp. Nieustannie pracujemy nad nowymi i nieszablonowymi zajęciami dla naszych uczestników. Z przyjemnością zaangażujemy się w projekty i specjalnie dla Państwa przygotowujemy programy spotkań i zrealizujemy je w dowolnej lokalizacji. Nauka programowania z wykorzystaniem robotów jest naszym sztandarowym produktem. Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności kodowania uczestnicy zajęć rozwijają zdolności intelektualne, lepiej rozumieją otaczający nas świat i zjawiska w nim zachodzące. Naszym celem jest kształtowanie prężnych kreatorów nowych technologii. Podczas spotkań uczymy cierpliwości, wytrwałości i umiejętności współpracy w grupie, a także rozwijamy twórcze myślenie i kreatywność. Pokazujemy możliwości różnorodnych programów i sprzętów i wskazujemy jak można z nich mądrze i bezpiecznie korzystać. Ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby zajęcia były atrakcyjne dla odbiorcy. Uczestnicy korzystają z najnowszego sprzętu, realizują autorskie projekty i uczestniczą w grach i zabawach dostosowanych do swojego wieku i możliwości. Pracujemy na tabletach, komputerach, matach edukacyjnych, najnowszych zestawach LEGO i #lofirobot. Poznajemy środowisko #scratch i #scratchjunior, a także korzystamy z Lofi Blocks 2.0.
słowa kluczowe robotyka, dla dzieci, zajęcia, scratch, lego, wedo, tarnów, robotyki, zajęcia, warsztaty, ferie, programowanie, kodowanie, robotyczne, scratch junior, dzieci, czas wolny, pozalekcyjne, radłów, tuchów, tarnowiec, błonie
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2019-01-18
url http://www.rjakrobot.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl