Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Good Point Development

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Spółka zajmuje się ogólnie rozumianym budownictwem od budowy mieszkań począwszy na budynkach o funkcji komercyjnej kończąc. Firmę tworzą ludzie od lat związani z rynkiem budowlanym, którzy z pasją podchodzą do swoich obowiązków. Obecnie realizuje budowę osiedla 24 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Maślickiej 201 we Wrocławiu. W planach spółki jest pozyskiwanie nowych nieruchomości i realizacja obiektów budowlanych.
słowa kluczowe deweloper wrocław
kategorie Budownictwo >> Budownictwo mieszkaniowe
Budownictwo >> Budownictwo przemysłowe
Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2019-01-29
url http://gpd.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl