Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Grzegorz Lindenberg Strategia

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Sztuczna inteligencja w życiu codziennym i w biznesie. Modyfikacje genetyczne CRISPR-Cas9. Jak zmiieni się świat pod wpływem sztucznej inteligencji i modyfikacji genetycznych? Jak technologie zmienią życie społeczne, politykę, gospodarkę. Dr Grzegorz Lindenberg, autor "Ludzkości poprawionej" prowadzi doradztwo, wykłady, konsultacje dla biznesu.
słowa kluczowe Grzegorz Lindenberg, sztuczna inteligencja, AI, SI,
kategorie Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Biznes >> Doradztwo i konsulting
Media, wydawnictwa >> Serwisy informacyjne
data wpisu 2019-02-04
url https://grzegorzlindenberg.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.