Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Producent sklejki giętej. GEM s.c.

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jesteśmy Polską, rodzinną firmą, która istnieje na rynku od 2002 r. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie Warmińsko - mazurskim w m. Dźwierzuty. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją elementów meblowych ze sklejki - profili giętych (elementów giętoklejonych) – które są doceniane przez projektantów na całym świecie i często wykorzystywane jako podstawa wyposażenia wnętrz o nowoczesnych, ergonomicznych kształtach. Przez ostatnie lata, mając na uwadze dynamiczny rozwój firmy oraz podejmując kolejne, coraz bardziej skomplikowane zlecenia nieustannie doskonalimy swoje projekty i technologie. Dzięki temu zdobywamy zaufanie kolejnych inwestorów co owocuje podjęciem kooperacji przy licznych projektach w Polsce. Posiadamy także doświadczenie we współpracy z firmami z Europy Wschodniej.
słowa kluczowe fotel finka, sklejka, plywood, sklejka gięta, sklejka dębowa
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł drzewny i papierniczy
Dom i ogród >> Meble i akcesoria
Dom i ogród >> Wyposażenie i dekoracja wnętrz
data wpisu 2019-02-28
url https://gemsc.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl