Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Edu Rachmistrz - biuro rachunkowe, usługi księgowe.

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Edu Rachmistrz - jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu biura rachunkowego Kościan. Świadczymy profesjonalne usługi pełnej księgowości kadry i płace. Prowadzimy małe firmy a także duże spółki kapitałowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w księgowości umożliwia na wykonywanie naszych usług na najwyższym możliwym poziomie. Możliwość dojazdu do klienta oraz spotkaniu w naszym biurze w Kościanie. Nasze usługi: kadry płace, rozliczanie firm, rozliczenie deklaracji, pitów, ZUS, prowadzenie rozliczenie spółek.
słowa kluczowe biuro rachunkowe Kościan, usługi księgowe Kościan, prowadzenie księgowości Kościan, rozliczanie deklaracji ZUS PIT.
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Biznes >> Doradztwo i konsulting
Województwa >> wielkopolskie
data wpisu 2019-03-06
url http://www.edu-rachmistrz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl