Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kompix - wdrożenia systemów Comarch ERP

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kompix Koszalin - Partner Comarch od prawie 20 lat. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę merytoryczną w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw. Do tej pory zaufało nam kilkuset klientów z województwa zachodniopomorskiego oraz pomorskiego. Wdrażamy Comarch ERP w każdym zakresie bez względu czy jest to system dla najmniejszych firm - Comarch ERP XT, czy też program dla małych i średnich firm usługowych, handlowych lub biur rachunkowych - Comarch Optima czy też może największe z systemów Comarch ERP Altum i Comarch XL. Gdańsk i Gdynia są miastami gdzie mamy sporo klientów w zakresie tych dwóch ostatnich systemów. Ponadto świadczymy usługi kompleksowej obsługi informatycznej firm. Dostarczamy sieci komputerowe, serwery, komputery, laptopy czy kasy fiskalne. Szukasz profesjonalnego partnera do współpracy informatycznej? Zapraszamy na naszą stronę www z której dowiesz się wszystkiego o naszych możliwościach i kompetencjach.
słowa kluczowe Kompix, wdrożenia Comarch ERP, comarch xl gdańsk, obsługa informatyczna firm
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
Komputery i internet >> Sieci komputerowe
Komputery i internet >> Sprzęt komputerowy
data wpisu 2019-03-12
url http://kompix.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.