Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

BMB DRON Filmy i zdjęcia z powietrza

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zajmujemy się filmowaniem dronem. Wykonujemy zdjęcia i filmy 4K z drona oraz z różnych kamer naziemnych. Świadczymy usługi głównie w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Radomiu, Krakowie. Wykonujemy inspekcje budowlane oraz ortofotomapy. Produkujemy filmy reklamowe i promocyjne dla firm/ Jesteśmy operatorami drona ale również zajmujemy się montażem filmów. Wykonujemy filmy weselne oraz teledyski ślubne. Realizujemy produkcje do filmów pełnometrażowych i seriali telewizyjnych. Zajmujemy się postprodukcją oraz kompleksowym przygotowaniem video marketingu dla firm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami na terenie województwa mazowieckiego jak również całej Polski. Zajmujemy się także sesjami zdjęciowymi, fotografią mody:
słowa kluczowe produkcja filmowa, filmy z drona, filmy promocyjne, filmy reklamowe, warszawa
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Województwa >> mazowieckie
Marketing i reklama >> Reklama telewizyjna i filmowa
data wpisu 2019-03-19
url http://www.bmbdron.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl