Detox Poznań
Vip Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Trener personalny Wrocław

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W Polsce istnieje przekonanie, że trener personalny powinien być koniecznie absolwentem IKF lub AWF, czy też ukończyć fizjoterapię lub dietetykę, aby mieć pojęcie o wykonywanym zawodzie. Tymczasem większość najlepszych trenerów ukończyła zupełnie odmienne kierunki, takie jak: logistyka, fizyka, biotechnologia medyczna, lingwistyka. Najważniejsza jest pasja trenera personalnego. Nie patrz na kierunek ukończonych studiów, patrz na pasję i werwę. Uzyskanie dyplomu nie czyni automatycznie z ludzi specjalistów z danej dziedziny — robi to pasja i zgłębianie wiedzy. Niejednokrotnie pasjonat z 7-letnim stażem bije na głowę absolwenta uczelni medycznej. Wybierając trenera personalnego zwróć uwagę na dorobek i osiągnięcia, nie na powierzchowność. Z całą pewnością stwierdzam, że „ładni mają łatwiej". Przystojnemu trenerowi czy zgrabnej trenerce łatwiej jest nawiązać kontakt z klientem, „wpaść w oko" i podjąć się współpracy, niż osobie mniej urodziwej. Badania naukowe wskazują na to, że podświadomie poczytujemy osoby ładne jako bardziej inteligentne. Uroda i prężne mięśnie na nic się nie zdadzą, jeśli zamiast obserwować podopiecznego, trener personalny będzie się napinał przy lustrze lub podrywał klientkę ćwiczącą na bieżni. Ważniejszy jest dorobek trenera (czy to naukowy czy sportowy), a nie jego uwodzicielskie odbicie w lustrze. Nie kieruj się wiekiem. Starszy trener personalny nie zawsze oznacza „bardziej doświadczony". Niekiedy zasada ta przybiera całkowicie odmienną postać i jest synonimem „zmęczony życiem i przesiąknięty rutyną i starymi przyzwyczajeniami". Nie dyskredytujcie trenerów z przedziału wiekowego 20-30 lat. Dajcie im szansę wykazać się. Oczywiście nie mówię też, że starsi trenerzy są źli. Warto po prostu odciąć się od stereotypu, mówiącego o tym, że jeśli osoba jest młoda, to nic nie potrafi i nie miała kiedy nabyć doświadczenia.
słowa kluczowe trener personalny wrocław, trening personalny wrocław, trener osobisty wrocław
kategorie Zdrowie i uroda >> Profilaktyka zdrowotna
Zdrowie i uroda >> Dietetyka i odchudzanie
Sport, relaks, turystyka >> Obiekty sportowo rekreacyjne
data wpisu 2019-06-11
url https://trener-personalny-wroclaw.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.