Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dewocjonalia, obrazki komunijne, krzyżyki do bierzmowania - Sakra

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 1989 roku. Zajmujemy się wytwarzaniem i sprzedażą dewocjonaliów. Głównymi odbiorcami naszych wyrobów są parafie rzymskokatolickie oraz hurtownie działające w tej branży. Nieprzerwanie od 2004 roku wystawiamy swoje produkty na Targach SACROEXPO w Kielcach, gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Swoje produkty sprzedajemy we wszystkich diecezjach w Polsce a także dla polskich parafii działających za granicą - przy misjach katolickich. Oferujemy kilkadziesiąt produktów, między innymi krzyżyki, banery, teczki, obrazki, pamiątki, dyplomy na różne okazje: chrzest Św., komunię, bierzmowanie, ślub i inne. Część oferty obejmująca obrazki komunijne, to obrazy malowane specjalnie dla naszej firmy na tę uroczystość. Wszystkie przedstawione wzory są wykonane z niezwykłą starannością i dedykowane do różnych upodobań odbiorców. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.
słowa kluczowe obrazki komunijne, obrazki kolędowe, krzyże do bierzmowania, krzyżyki, pamiątka komunii, bierzmowania
kategorie Administracja i polityka >> Instytucje kościelne
Handel >> Hurtownie
Województwa >> śląskie
data wpisu 2020-01-28
url https://sakra.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl