Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

imprezy integracyjne lubuskie - www.martinez.com.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zapraszamy do malowniczej Lubrzy w województwie lubuskim, gdzie można napotkać nasz Ośrodek Wypoczynkowy Martinez. Organizowane kolonie i biwaki mogą skorzystać u nas z wielu sposobów spędzenia aktywnie czasu poza domem. Bliskie okolice lasów sosnowych pozytywnie wpływają na układ oddechowy tak u dzieci, jak a oprócz tego u dorosłych. W ośrodku dysponujemy boiskiem do piłki nożnej, siatkówki plażowej, ale również miejscem na ognisko. W barze dzieci mają alternatywę skorzystania z piłkarzyków stołowych i również cymbergaja, ale mogą też skorzystać z zewnętrznego placu zabaw. Można przygotować wiele wycieczek do okolicznych miejscowości, które oferują ciekawe atrakcje dla dzieci. Między innymi lubiany przez dzieci park linowy, zwiedzanie bunkrów i zamku w Międzyrzeczu, i również udanie się na wycieczkę Szlakiem Bobra. Mamy też doświadczenie w organizowaniu spływów kajakowych rzeką Paklicą, którymi paramy się od 2003 roku.
słowa kluczowe atrakcje dla dzieci lubuskie, biwaki lubuskie, imprezy integracyjne lubuskie
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Kampingi i pola namiotowe
data wpisu 2021-03-29
url http://www.martinez.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl