Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pudła klapowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Przedsiębiorstwo Karton-Pak z Cieszyna produkuje opakowania kartonowe. Szeroka oferta asortymentowa firmy obejmuje głównie kolorowe oraz uszlachetnione opakowania kartonowe lite a oprócz tego kaszerowane z nadrukiem offsetowym, i pudła klapowe a oprócz tego wykrawane z nadrukiem fleksograficznym, opakowania karbowane a także wszelkiego rodzaju standy, ekspozytory a oprócz tego displeje. Spółka dysponuje dużym, nowoczesnym parkiem maszynowym a oprócz tego specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania opakowań kartonowych. Profesjonalne baza produkcyjne o łącznej powierzchni przeszło 3000 m kw zapewnia alternatywę wyprodukowania niemałej gamy wyrobów wysokiej jakości i również realizacji również nietypowych, dużych i skomplikowanych zamówień. Wyroby Karton-Pak znajdują implementacja w wielu branżach gospodarki. Firma jest obecna na rynku od ponad 30 lat.
słowa kluczowe sarasadowskaseo@gmail.com
kategorie Handel >> Wyposażenie sklepów
Handel >> Hurtownie
Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
data wpisu 2021-04-01
url http://karton-pak.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl