Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

FIDERATIO Centrum Psychoterapii i Coachingu Online

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
FIDERATIO powstało w celu świadczenia profesjonalnej psychoterapii i coachingu online w oparciu o chrześcijańską wizję człowieka.Tworzymy zespół psychologów, psychoterapeutów, coachów oraz lekarza psychiatry, osoby duchownej i jesteśmy otwarci na każdego niezależnie od jego światopoglądu.Ta przestrzeń powstała zarówno dla tych, którzy pragną być uszanowani w swoim doświadczeniu religijnym jak i dla będących w kryzysie wiary, poszukujących bądź niewierzących. Działalność nasza ma charakter ekumeniczny. Dzięki pomocy ONLINE nasi specjaliści z całej Polski pomagają dyskretnie i efektywnie osobom z całego świata.
słowa kluczowe terapia chrześcijańska, psycholog chrześcijański, psychoterapia chrześcijańska
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2022-06-20
url https://fideratio.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl