Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Auto detailing Kraków

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Auto detailing to stosunkowo nowe określenie. Nie wystarczy umyć auta szmatą aby mówić o auto detailingu. Automyjnia Spa w Krakowie przy ul. Siewnej 30 to nie jest zwyczajna myjnia ręczna. Kraków ma wiele obiektów określających się jako myjnia ręczna ale nie wszystkie to prawdziwe myjnie. Niektóre nawet nie wiedzą co to jest auto detailing. U nas fachowcy po profesjonalnym szkoleniu wiedzą jakie środki stosować do konkretnego auta i jak wykonać swoją pracę. wykonujemy detailing zewnętrzny i detailing wnętrza. Nasi klienci wiedzą że warto do nas przyjechać kilka czy kilkanaście kilometrów bo nie szkodzimy swoją pracą i nie ma problemów z lakierem czy chromami. Jeśli masz auto z uszkodzoną tapicerką skórzaną, matowymi lampami czy zniszczonymi felgami, zapraszamy. Po oględzinach zaproponujemy konkretne kroki i je wykonamy. Oczywiście wykonujemy również proste mycie z zewnątrz. Jedną z naszych propozycji jest woskowanie czy zabezpieczenie lakieru kwarcem aby dłużej cieszyć się jego "świeżym" wyglądem. Przyjeżdżają do nas prawdziwe rarytasy ale również auta za kilka tysięcy. Dla osób ceniących swój czas oferujemy odbiór auta ze wskazanego miejsca i odwiezienie go po wykonaniu zleconych prac.
słowa kluczowe auto detailing kraków, myjnia kraków, myjnia ręczna kraków
kategorie Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
Województwa >> małopolskie
data wpisu 2015-10-23
url http://automyjniaspa.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl