Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Nikodem – szafy skrytkowe

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Specjalizujemy się w wyposażaniu pomieszczeń socjalnych, szatni w zakładach pracy, szatni w obiektach sportowych, szatni szkolnych w szafki ubraniowe BHP, szafy skrytkowe oraz w szafki śniadaniowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście modeli szafek bhp oraz szafy skrytkowe w kilkudziesięciu wersjach wykonania. Produkujemy szafy skrytkowe ubraniowe z dwoma schowkami w pionie, w których każda skrytka wyposażona jest w drążek z haczykami na ubrania. Szafy skrytkowe z dwoma schowkami w pionie najczęściej produkowane są w wersji czteroskrytkowej i doskonale sprawdzają się w szatniach szkolnych, w szatniach sportowych a w szczególności w szatniach basenowych. Wielkość skrytek jest wystarczająca do schowania torby z odzieżą, obuwia oraz kurtki. Ponadto posiadamy w ofercie szafy skrytkowe posiadające 3, 4 oraz 5 skrytek w jednej kolumnie. Wszystkie szafy skrytkowe produkujemy w wersji z 1, 2 lub 3 kolumnami skrytek, w wersji z nóżkami i bez nóżek. Do pomieszczeń wilgotnych szafy skrytkowe produkujemy z blachy ocynkowanej. W wszystkie nasze szafy metalowe malujemy ekologicznymi farbami proszkowymi w 16 kolorach z palety RAL. Produkujemy również szafki ubraniowe bhp w wersji z przegrodą lub bez przegrody w komorze ubraniowej. Oferowane przez nas szafki bhp wyposażone są w drążek z haczykami na ubrania, półkę górną, lusterko, haczyk na ręcznik na drzwiach oraz wizytownik do opisania szafki.
słowa kluczowe szafy ubraniowe, szafki bhp, szafy skrytkowe, szafki skrytkowe
kategorie Biznes >> BHP
Biznes >> Wyposażenie biura
data wpisu 2015-10-27
url http://www.nikodem.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl