Detox Poznań
Merc Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Katalog stron internetowych
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Warsaw Fashion Store

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Warsaw Fashion Store to nowa koncepcja targów modowych, która będzie miała swoją premierę na wiosnę 2016 w Warszawie. Główną ideę WFS jest stworzenie komfortowej przestrzeni do sprzedaży mody niezależnej. Nawiązując do nazwy organizatorzy chcą aby poziom organizacji i elegancji nie odbiegał od najlepszych domów handlowych. Jednocześnie zadbano o to, aby targi były dostępne także dla młodych marek, które dopiero zaczynają swoją działalność. Dzięki Warsaw Fashion Store są w stanie zaoferować swoje produkty szerokiemu gronu Klientów i dzięki temu rozwinąć swój biznes. W dwupoziomowej przestrzeni PGE Narodowego zagości 200 wyselekcjonowanych polskich marek.
słowa kluczowe targi mody, moda niezależna, design, warszawa, warsaw fashion store
kategorie Handel >> Domy handlowe
Województwa >> mazowieckie
Handel >> Centra handlowe
data wpisu 2015-11-18
url http://www.warsawfashionstore.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.